Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

aLbümLeri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
Kişisel İleti : ... MaVii CaDııı ...
Paylaşım : :
39 / 10039 / 100

Güç: :
68 / 10068 / 100

Tecrübe : :
40 / 10040 / 100

MesajKonu: aLbümLeri   Paz Mayıs 04, 2008 2:53 pm

CAN KIRIKLARI (2005)
Yapım: Pasaj Müzik
Prodüktör: Tarkan Gözübüyük
Kayıt ve Miks: Murat Bulut, RMS, İstanbul
Mastering: Evren Göknar, Capitol Mastering, Los Angeles
Fotoğraflar: Zeynel Abidin Ağgül
Tasarım: H2U
Baskı: FRS
Şebnem Ferah: Tüm Vokaller
Ozan Tügen: Klavye, (02, 05, 06, 10)Yaylı Düzenleme, (08)Geri Vokal
Metin Türkcan: Gitar
Buket Doran: Bas Gitar
Aykan İlkan: Davul
Tarkan Gözübüyük: (07)Bas Gitar
Kerem Özyeğen: (07)Gitar, Vokal, Intro Düzenleme, (08)Geri Vokal
Kempa: (02,05,06,10)Yaylılar

TEŞEKKÜRLER
Tüm katkılarından dolayı;
Ferah, Gafuroğlu, Tügen, Doran, Türkcan, İlkan ve Gözübüyük aileleri, Pasaj Müzik, Funda Sanlıman, Fil Yapım, Karin Karakaşlı, Mine Bulut, Evren Göknar, Pentagram, Mor ve Ötesi, Athena, Can Şengün, Cem Köksal, Mert Tünay, Teoman, Emre Cincinoğlu, Deniz Güngör, İstanbul Zilleri (Mehmet), Yavuz İmre, Tanju Arıkan, RMS Çalışanları, Şebnem Sunar Küçük, Mehmet Küçük, Aylin Aslım, Janset, Işıl, Alp Turaç, Çağlar Türkmen, Rıdvan, Hale, Keçe, Alptekin, Uğursal, Tamer, Arzu, Murat, Sanem, Ceren, Emel, Ogün Sanlısoy, Sedef Erken, Cozy, Rıza, Mehmet, Tuncay, Rıfat, Yiğit, Ela, Erdem, Gül, Kutsal, Alper Çakır, Umut, Didem-Devrim Mazlum, Ayça Sarıgül ve dinleyici arkadaşlarımızın oluşturduğu internet siteleri, Ayrıca; bugüne kadar dinleyerek büyüyüp ilham aldığımız tüm müzisyenler, farklı zamanlarda birlikte çaldığımız tüm dostlarımız ve müziğimizi paylaştığımız tüm dinleyici arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.
ŞEBNEM FERAH, TARKAN GÖZÜBÜYÜK, OZAN TÜGEN, METİN TÜRKCAN, BUKET DORAN, AYKAN İLKAN, MURAT BULUT. 2005.
Kullanıcı profilini gör
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
39 / 10039 / 100

68 / 10068 / 100

40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: aLbümLeri   Paz Mayıs 04, 2008 2:53 pm

PERDELER (2001)
Yapım: Universal Müzik Yapım Org. Ve San. Tic. A.Ş
Prodüktör: Şebnem Ferah
Kayıt: Stüdyo 18 – Levent Büyük Kaya Tanyel (10) Hip Studios/Finland – Juha Heininen
Mix: Levent Büyük – Stüdyo 18 (10) Hip Studios/Finland – Juha Heininen
Mastering: Metropolis Stüdyo Londra – Ian Cooper
Grafik Tasarım: Feridun Ertaşkan
Düzenlemeler: Şebnem Ferah, Ozan Tügen (06) Ş. Ferah, O. Tügen, M. Türkcan, B. Doran, A. İlkan (09) Ş. Ferah, M. Türkcan, O. Tügen (10) Ş. Ferah, Apocalyptica (Max Lilja, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen)
Metin Türkcan: Elektrik – Akustik – 12 Telli Gitarlar
Şebnem Ferah: (02) Akustik Arp. Gitar
Buket Doran: Bas Gitarlar, (03) Perdesiz Bas
Ozan Tügen: Klavyeler, Computer Prog., Synth Prog., Loop Prog., Editing
Aykan İlkan: Davullar & Perküsyon
Ertan Tekin: Duduk
Ercan Irmak: Ney & Piccolo
Vokaller: (3) Özkan Uğur – Fuat Güner
TEŞEKKÜRLER
Universal Müzik’de çalışan herkese; özellikle Züleyha Doğanay, Yiğit Güralp, Timur Çelikyay, Güneş Ramazanoğlu, Bige Daruga, H. Ferit Giresunlu, Umut Deniz, Murat Ersöz, Şengül Özmat, Neşe Demirkat ve Süha Yavuz’a... Her koşulda bana güvendiniz,yanımda oldunuz, arkadaşlarım oldunuz. Bunlar benim için gerçekten çok kıymetli...
Levent Büyük, Kaya Tanyel, Burak Karaca, Orhan Cebeci’ye... Albümü kaydederken gösterdiğiniz sıcaklık, özen... Her şey için...
Apocalyptica; (Max Lilja, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen, Eicca Toppinen) Guys you were excellent! It was really nice to meet you!...
Londra “Metropolis Studios”, Ian Cooper; thanks for everything!
Arif Mardin’e... Söylediğiniz her şey, heyecanınız beni büyüledi ve içime sıcacık yepyeni bir güven duygusu akıttı adeta...
Arkadaşlarım Gül Ağırca, Kutsal, Alper, Ertan Altun... Her zaman sevginizi hissettim.
Özkan Uğur, Fuat Güner, Ertan Tekin, Ercan Irmak... Hayranlıkla dinlediğim müzisyenlerin katkılarını hissetmek çok güven verici...
Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan ve İskender Paydaş... Yaptığımız uzun sohbetlerde ve birlikte kaydettiğimiz iki albümde sizden o kadar çok şey öğrenmişim ki... Bu albümü yaparken tüm bunlar bana hep yol gösterdi, güç verdi...
Albümlerimi dinlemekle, konserlerime gelmekle yetinmeyip sadece sevgileri doğrultusunda çaba gösteren, internet siteleri açan Didem Mazlum, Volkan Ungan, Ayça Sarıgül, Hakan Sönmezler ve daha bir çok genç arkadaşım... Yaptıklarınızın kıymetini biliyorum.
Buket Doran, Ozan Tügen, Aykan İlkan, Metin Türkcan... Size teşekkür etmenin bir yolunu bulamıyorum. Bu aslında sizin albümünüz. Disiplininiz, çalışkanlığınız, özveriniz, özeniniz, sabrınız ve dostluğunuz daha doğrusu tüm özellikleriniz hayatımda sanki yepyeni bir sayfa açtı. Her müzisyenin olamayacağı kadar şanslı olduğumun farkındayım. Çaldığınız her notanın keyfini doya doya yaşıyorum. İyi ki varsınız ve sizi çok seviyorum...
Ailem, Canan ve Mustafa Gafuroğlu... İnsanın yetiştiriliş tarzından memnun olması çok güzel bir duygu, her zaman yanımda olduğunuz için sağolun...
Sahneye çıkmaya başladığım ilk günden beri yanımda olan, albümlerimi dinleyip beni bir arkadaş olarak kabul eden herkes... Aklımın karışık olduğu zamanlarda beni en çok sizler heyecanlandırıp, aldığım her yeni nefese kocaman bir anlam katıyorsunuz... Arkadaşlığımızın güçlenerek devam etmesi dileğiyle...
Şebnem Ferah 2001

Kullanıcı profilini gör
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
39 / 10039 / 100

68 / 10068 / 100

40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: aLbümLeri   Paz Mayıs 04, 2008 2:54 pm

ARTIK KISA CÜMLELER KURUYORUM (1999)
Yapım: Karma Müzik
Müzik Direktörü: İskender Paydaş
Pre-Prodüksiyon: Şebnem Ferah, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan, Karma Müzik Std.
Stüdyolar: İmaj – Karma Müzik Std., Soft G Berlin, Civciv, Digitolia
Asistan: Suat Yılmaz
Protools Edit.: İskender Paydaş, Ayhan Sayıner
Mix: Hakan Kurşun
Mastering: Çağlar Türkmen / İmaj Std.
Fotoğraflar: Tamer Yılmaz – Klip
Grafik Tasarım: Hale Utangaç
Düzenlemeler: İskender Paydaş, Demir Demirkan, Tarkan Gözübüyük (09) – İskender Paydaş, Deniz Yılmaz (10) – Demir Demirkan
Demir Demirkan: Elektrik Akustik Gitarlar, Mandolin, Talk Box, Loop, Sequencer Program
Tarkan Gözübüyük: Bas Gitar, Sequencer Program
İskender Paydaş: Klavyeler, Davul(1), Percussion, Synth Program, Loop, Sequencer Program
Volkan Öktem: Davul (02, 03, 04, 08, 09)
Burak Gürpınar: Davul (05, 06, 08)
Deniz Yılmaz: Elektrik Gitar (09)
Atilla Özdemiroğlu: Yaylılar (05)
İlyas Tetik Grubu: Yaylılar (05, 06, 07)

TEŞEKKÜRLER
Aslında “artık kısa cümleler kuruyorum” adlı parçayı yazarken amacım hayatıma her ne şekilde olursa olsun giren herkese teşekkür edebilmekti. Hem tanıdığım, çok sevdiğim dostlarıma ve aileme, hem de müzik yapmaya başladığım günden beri beni dinleyen, yanımda olan, isimlerini bilmediğim ama yüreğimde hissettiğim; bazen konserlerde, bazen sokakta bir araya geldiğim ama en önemlisi müzik arşivlerinde yer aldığım yolculuk arkadaşlarıma...
Bilmenizi isterim ki sizlerle birlikte olabildiğim her an benim için hayatın en büyük armağanlarından... Bu parçayı kaydederken herhangi bir düzenleme yapmaktan kaçındım. Yalnızca bir gitar eşliğinde söyledim; çünkü gitarımı alıp, evinize gelip birlikte şarkı söylemiş olmayı hissedelim istedim. Sadece bu parçada değil, albümdeki tüm parçalarda kalbimi sonuna kadar açmakta hiç tereddüt etmedim çünkü sizler benim arkadaşım oldunuz. Yakınlarınızda olduğumda kendimi çok huzurlu hissediyorum. Hayatımın en güzel parçası olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Ayrıca;

Annecim, babacım; beni bu kadar büyük bir sevgi ve güven duygusu ile büyüttüğünüz için;
Canım ablam Canan Gafuroğlu, Mustafacım ve benim küçük Can’ım... Her koşulda yanımda olduğunuz ve söylediğiniz tüm güç verici cümleler için;

Arkadaşlarım Gül, Buket, Kutsal, Ozan, Aykan, Metin, Serdar, Türkay, Arzu Özbakış, Ertan Altun, Teoman, Sertab Erener, Sedat abi, Alpim, Mustafa abi, Deniz, Burak, Murat Tümer, Janset, Yaprak, Ogün, Sinem, Hakan, Hale ve Zehra Eti; dostluğunuz, emekleriniz ve hayatıma kattığınız her şey için;

Muratcım; bu albümde yanımda olduğun ve kayıt yapmayı bu kadar eğlenceli kıldığın için;

Hakan Kurşun ve Ayhan; ilk kez çalışmamıza rağmen gösterdiğiniz iyi niyet ve profesyonelliğiniz için;

Raks, Karma ve Universal Müzikte çalışan herkes özellikle Arzu Birtekcan, Züleyha, Funda, Bektaş Bey, Neşe Hanım ve Şevket Gözalan; bana çok güvenip her konuda özgür bıraktığınız için;

Albümde çalan tüm müzisyen arkadaşlarım ve büyüklerim; performanslarınız ve emekleriniz için;
Ben hiç konuşmadan yüzümden her şeyi anlayan şahane patronum Sezen Aksu; aklıma gelen her şeyi kaydedebilmem için sağladığın stüdyo imkanları ve arkadaşlığın için;
Çağlarcım son aşamasında da olsa bu çalışmaya katılıp beni yalnız bırakmadığın için;
Demircim, Tarkancım ve İskendercim; kalbimdeki ve beynimdeki müziği hayata geçirirken yanımda olduğunuz, birikimleriniz, enerjiniz, sevginiz, sohbetleriniz ve tarif etmekte zorlandığım ama aramızda olduğunu hissettiğim gönül bağını bana armağan ettiğiniz için hepinize çooooook teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.
Bana müzik aşkını ilk kez hissettiren ve adeta öğreten canım ablam Aycan Ferah’ın anısına...
O güzel sesinle şarkı söyleyişin kulaklarımdan asla gitmiyor...
Şebnem Ferah ‘99

Kullanıcı profilini gör
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
39 / 10039 / 100

68 / 10068 / 100

40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: aLbümLeri   Paz Mayıs 04, 2008 2:54 pm

KELİMELER YETSE (2003)
Yapım: Universal Müzik Yapım Org. Ve San. Tic. A.Ş.
Prodüktör: Şebnem Ferah
Kayıt & Mix: Bayar Std., Murat Bulut
Mastering: Metropolis Studio, Twig
Grafik Tasarım: Hale Utangaç
Baskı: METGRAF Matbaacılık
Düzenlemeler: Ş. Ferah, O. Tügen, B. Doran, M. Türkcan, A. İlkan
(05) Şebnem Ferah, Ozan Tügen, Metin Türkcan
(07, 08) Şebnem Ferah, Ozan Tügen, Buket Doran
Şebnem Ferah: (07,09)Akustik Gitarlar, (04)12 Telli Gitarlar, (06)Elektrik Gitar Solo, (08)Armonika, (03)Ses Efektleri
Ozan Tügen: Bütün Kalvyeler, (08)Cura, (01)Klasik Gitar, Bilgisayar-Loop Programlama, Editing, Ses Efektleri

Buket Doran: Bas Gitar
Metin Türkcan: Akustik, Elektrik, 12 Telli, Slide Gitarlar, (05, 04, 09)Elektrik Gitar Sololar
Aykan İlkan: Davul & Perküsyon

TEŞEKKÜRLER

Her durumda yanımda olan; varlıklarını hissettiren, müziği hayatıma sokan, elimden tutup mandolin kursuna yazdıran canım anneme ve babama... Canan ve Mustafa Gafuroğlu’na, Can’a, Tan’a... Canım ablam ve dünyanın en iyi eniştesi; sizi çok seviyorum... Doran, Tügen, Türkcan ve İlkan ailelerine... Hasan Ferit Giresunlu, Ela Arslan, Begüm Örnek, Ceyhan Çandır, Nurhan Dülgeroğlu, Özge Ergen, Erdem Topaloğlu’na... Gül Ağırca, Kutsal, Alper, Aylin Aslım, Murat Öktensoy, Yiğit Güralp, Deniz Ergül, Mert, Tamer, Funda Sanlıman, Teoman, Pentagram, Janset, Işıl, Hale, Ömer Faruk Sorak, Umut Deniz, Ertan Altun, Gülay ve Osman’a... Güzel sohbetlerimiz, dostlukları ve her şey için Şebnem Sunar Küçük ve Mehmet Küçük’e... Hayatım boyunca her konuda fikrini almaktan vazgeçmeyeceğim, bana her zaman bir şeyler öğreten Tarkan Gözübüyük’e... Albüm sırasında bizlerle birlikte tüm duygularımızı, heyecanımızı yaşayan; her koşulda bütün iyi niyetiyle çalışabilen, sadece teknik anlamda değil; manevi olarak da her şeyini paylaşan ve katan Murat Bulut’a sonsuz teşekkürler...
Buket, Ozan, Metin, Aykan;
Sadece şunları tekrarlamak isterim; sizleri düşündüğümde mutlu oluyorum, sizlerle olduğumda hep gülüyorum, beraber seviniyoruz, beraber üzülüyoruz... Sizinle bir duygumu paylaşmak isterim: Müzisyen olmayı tercih edip zamanın akışına karşı heyecan, saflık ve yaratıcılık barındırmak ve buna yeni beceriler eklemek gerçekten zor ama sizler bunun canlı örneklerisiniz. Albümde ben; kelimelerin izin verebileceği kadarını, ya da becerebildiğim kadarını dinlenir kılmaya çalıştım, sizlerse kelimelerin yetemediği şeyleri... Su gibi...
Şarkı söylemeyi, müzik yapmayı hep çok sevdim. Sürekli yer ve anlam değiştirme koşullarına karşı uzun vadeli planlar yapmaya çalışmak... (ki müzisyenlik bilerek ya da bilmeyerek bunu gerektirir...) ama değişmeyecek bir şey var:
Müzik; üreten müzisyenlerin dünyası, dinleyicilerin de dünyalarının önemli bir parçası. Aradaki ilişki bana her geçen gün daha değerli geliyor.

Bu yüzden bu albüm; her türlü vasıflarını hayranlıkla sevdiğim müzisyen arkadaşlarım; BUKET DORAN, OZAN TÜGEN, AYKAN İLKAN, METİN TÜRKCAN ve beni bugüne dek dinlemeye devam eden tüm müzik dinleyicilerine...
Sizi Seviyorum
Şebo
2003
Kullanıcı profilini gör
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
39 / 10039 / 100

68 / 10068 / 100

40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: aLbümLeri   Paz Mayıs 04, 2008 2:55 pm

KADIN (1996)
Yapım: Raks Müzik Yapım
Prodüksiyon: Karma Müzik Yapım
Kayıt Ve Miks: Çağlar Türkmen
Tonmaisterlar: Alp Turaç, Ender Akay
Asistan Tonmaister: Ufuk Çoban
Stüdyolar: Karma Müzik Stüdyoları, İmaj, LA Kayıt Center
Mastering: Don Bartley, Çağlar Türkmen, Studios 301 Sydney – Avustralya
Fotoğraflar: Mehmet Werner
Grafik Tasarım: Hakan – Hale Utangaç
Grafik Uygulama: Ajans Tuncel A.Ş.
Baskı: FRS Matbaacılık
Demir Demirkan: Elektrik, Akustik, 12 Telli ve Slide Gitarlar, E-Bow ve Back Vokaller
İskender Paydaş: Davul, Keyboard, Tim Pani, Percussion, Editing, Sample Programming, Computer Programming, Efektler ve Back Vokaller
Tarkan Gözübüyük: Bas, Keyboard, Computer Programming, Sound Efektleri ve Vokaller
Kayıt Sırasındaki Yardımlarından dolayı Senkop Müzik, Roland Barkat, Motif Müzik, Atilla Özdemiroğlu, Levent Yüksel, Mustafa Egemen, Özcan Şenyaylar, Özer Arkun Alida ve Cemal Noyan’a çok teşekkür ederiz.
Şebnem Ferah
İskender Paydaş
Tarkan Gözübüyük
Demir Demirkan
TEŞEKKÜRLER
Hayatım boyunca her kararımda beni destekleyen anneme, babama, tüm aileme özellikle Canan ve Mustafa Gafuroğlu’na, Volvox’ta birlikte çaldığım ve dostluğun en güzelini yaşadığım Özlem, Buket, Duygu, Arzu, Ebru ve albüm sırasında hep yanımda olan Gül’e, Sedat Abi’ye, Münevver Altunbulak’a, Hakan’a, Murat’a, Teoman’a, Keçe’ye, Metin’e, Alp’e, Sertab Erener’e, Arzu Özbakış’a, Umur – Aliye Turagay’a, Gamze’ye,
Filiz Türkmen’e,
Yaprak Özdemiroğlu’na, Hale’ye, Kemancı ve Sis Bar’a, Albümde yer alan muzisyen arkadaşlarımın dışında, bugüne kadar birlikte çaldığım ve bana destek olan tüm muzisyenlere, albümümü merak eden herkese, dinlediğim ve her gün yeni bir şeyler öğrendiğim bütün dev sanatçılara
Sonsuz Teşekkürler...
Ayrıca;
Bu albüm için bana güvenen Sezen Aksu, Onno Tunç, yardımları için Bektaş Türk, Zehra Eti ve Karma Müzikteki herkese, titizliği, çalışkanlığı ve yaptığı her şey için Çağlar Türkmen’e, tüm fikirleri, performansı ve zaman ayırdığı için Demir Demirkan’a, güvenini, sabrını, duygularını ve dostluğunu hiç esirgemeyen, hayatım boyunca birlikte çalışmak isteyeceğim İskender Paydaş’a, ne olursa olsun hep yanımda hissettiğim, iyi niyetini, arkadaşlığını ve müzikal birikimini bütün enerjisiyle albüme yansıtan Tarkan Gözübüyük’e çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak hayatımın en güzel ve en öğretici tecrübesiydi. Hepinizi çok seviyorum.
Bu albümü canım anneme ve babama ithaf ediyorum.
Şebnem Ferah ‘96
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: aLbümLeri   

aLbümLeri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Kaya 23 full albüm no rapid
» Hüdai Aksu ''7'' FuLL Albüm
» Zuhal Olcay ''7'' FuLL ALbüm