Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

jbx

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
Kişisel İleti : ... MaVii CaDııı ...
Paylaşım : :
39 / 10039 / 100

Güç: :
68 / 10068 / 100

Tecrübe : :
40 / 10040 / 100

MesajKonu: jbx   Çarş. Tem. 09, 2008 8:02 pm

28 Mart 1986 Dogumluyum ilk okulu Antakya Bedii Sabuncu, Orta okul ve Liseyi ise Osman Otken Anadolu Lisesin'de Okuduktan sonra, 2003-2004 Ogretim yilinda mevzun oldum. Onceleri calisken bir ogrenci iken, Lise 1 ve Lise 2 'de dususe gectim. Son Sinifta kendimi topladim ama Universite kapilarini bana acmadi (insallah bu yil olacak). Rasheed ile birlikte Okul futbol takiminda top kosturdum. Ama onun kadar gol atamadim (hatta hic atamadim) cunku Defans oyuncusuydum (Cokta kart gorurdum). Futbol'la hala urasiyorum amator oynuyorum. Yemek yemeyi cok severim. Kola hastasiyim, PlayStation'u oynamayi cok severim (Winning Eleven) Sigara iciyorum. Fenerbahceliyim. Sicak kanliyim ama agresifim. Cok cabuk patlar, bir okadar hizli gevserim. Bos konusmayi, Yuzmeyi ve en cok Balik tutmayi severim (Bunu bana K.O asiladi). Alkol Kullanmam. yeter sanirim. Rap'le 2000 yilinda tanistim. 2003 yilinda Rasheed'le Group kurduk. Ilk kaydimiz ve ilk sahne deneyimimizde 2003'te oldu. Daha sonra bircok parca ve Konserlerle Rap hayatimizi oldugunca iyi geciymeyi calistik. Onceleri deneyim kazanmak amaciyla Rapvizyon, Birgun, Sakli Kalmis Sirlar Albumune feat verdikten sonra "Rapmatik" Adli albumu yaptik. Simdilerde ise DEKA Adli albumumuze bolca sarki yaptik. Suan Rasheed ve ben yeni albume basladik.

MaRaZ'Larda RaP'in heceLeri ... !!!
Kullanıcı profilini gör

jbx
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası