Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rapkid

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD

Kadın
Durumum :
Kişisel İleti : ... MaVii CaDııı ...
Paylaşım : :
39 / 10039 / 100

Güç: :
68 / 10068 / 100

Tecrübe : :
40 / 10040 / 100

MesajKonu: Rapkid   Çarş. Tem. 09, 2008 8:04 pm

04.04.1984 dogumluyum ve gercek adim CAN.4 yasinda istanbuldan iskenderuna 6 yasinda da iskenderundan antakyaya geldik.Ben okula antakyada basladim(ko la ilkokulda tanistik) ve antakyada bitirdim.Suan anadolu universitesinde isletme okuyorum 2. senem ama 1. siniftayim(sanirim sinifta kaldim):)Ben rape bilmeden ilgi duymaya basladim,cocukluk donemlerimde zenciler hep dikkatimi cekerdi,benim icin rap deildi,rap ne bilmezdim zenci muzigiydi:)Herkes futbol takimlarina girmek isterdi bense ilkokul 3te basket takimina basladim yani zencilere ozenme vardi.Nerdeyse herkes gibi bende turkce rapi ilk cartelle tanidim ve bilincli olarak rap dinlemeye basladim.1999 da breakdance a basladim boylece kargasa ve turaylada tanismis oldum.(aramizda kalsin ii dans ederdik:))2001 de dansi biraktik,culdesac kayitlara basladi bense etrafi karalamaya:)elimde kalem heryere tag:)yavas yavas cogaliyorduk ve orontez kurulmustu.bende ilk 2003 te kargasa,rasheed,,jbx le kordugum sarkisinda yer aldim.Daha sonra CULDESAC Rapvizyon,KARGASA Aforizmalar,KARGASA Gorunmez adam ve DEKA albumlerinde feat. lerimle konuk oldum.Suanda da kendi solomu bitirmeye calisiyorum isallah yakinda bitcek:)

MaRaZ'Larda RaP'in heceLeri ... !!!
Kullanıcı profilini gör

Rapkid
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası