Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Altdvb Resİmlİ Anlatim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MeNTaL
SİTE KURUCUSU
 SİTE KURUCUSU

Erkek
İş/Hobiler : PC PROGRAMCILIĞI,UYDU SİSTEMLERİ
Durumum :
Paylaşım : :
100 / 100100 / 100

Güç: :
100 / 100100 / 100

Tecrübe : :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Altdvb Resİmlİ Anlatim   C.tesi Mart 15, 2008 10:53 pm

merhaba sizlere alt dvb programını resimli olarak anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olurum alttaki linkden altdvb 2.2 exe,yi dowland edin

bu vPlug 2.1.1 versiyonu
pluginsi dowland ettikten sora C:\AltDVB\Plugins\Av0, klasörüne atın birde alt dvb,nin pip özelliği var eğer vplugla çözülen kanalları pip olarak seyretmek isterseniz AV1,AV2,AV3 klasörünede atmalısınız vplug dosyalarını.... kanal listesinin hemen altında görüceksiniz pip listesini ayrıca pip kanalları içinde "DSDÜZEN" ayarı yapmalısınız aşağıda resimde "DSDÜZEN" ayarını anlattım buda Golden Osd (isteğe bağlı)altdvb ana dizine atmanız yeterli ayrıca ds düzende codec gözükmüyorsa bu verdiğim cyberlink codecini kurun st_1905 arkadaşa teşekkürler codec için.. kuruluma geçelim altdvb exe dosyasına çift tıklıyarak kuruluma başlıyoruz
Buraya basarak resmi tam boytunda görebilirsiniz.

--------------------------------
KANAL TARAMA
isterseniz kanal taramadan önce Buradan taramak istediğiniz uydunun güncel ini dosyasını indirip C:\AltDVB\SatFiles\Transponders içindekiyle değiştirin
---------------

--------------------------
FAVORİ LİSTESİ OLUŞTURMA
---------------------------

şunuda belirtiyim altdvb kayıtları "TS" formatında kaydeder mediaplayer classic, veya nero kuruluysa neronun showtime playeriyle kayıtlarınızı izleyebilirsiniz
iyi seyirler dostlar
--------------------------------
birde bu verdiğim exe dosyası altdvb,nin arayüzü değiştirilmiş hali yukarda verdiğimle sadece arayüz farkı var kurulum bittikten ve yarlarınızı yaptıktan sonra altdvb klasöründeki "AltDvb.exe" ile değiştirin ben şahsen çok beğendim ve birkaç iconda ben ekledim şifreli kanal açıldığı zaman altta birisi sırıtırsa sakın utanmayın
http://rapidshare.com/files/73546473/AltDVB.exe.html
Kullanıcı profilini gör http://imaj.forumm.biz

Altdvb Resİmlİ Anlatim
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası