Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

avermedia 203 offline download resimli anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MeNTaL
SİTE KURUCUSU
 SİTE KURUCUSU

Erkek
İş/Hobiler : PC PROGRAMCILIĞI,UYDU SİSTEMLERİ
Durumum :
Paylaşım : :
100 / 100100 / 100

Güç: :
100 / 100100 / 100

Tecrübe : :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: avermedia 203 offline download resimli anlatım   Paz Mart 16, 2008 10:38 am

evet arkadaslar bır cok yerde gordumkı avermedia da download yok dıyorlar ama gecen tesadufen buldum gordumkı evet var bizzat denedım yanı suphenız olmasın simdi gecelım anlatıma ılk once hazır progdvb nın yenı progdvb powerinstall 7.5.2 yı kurun işte linki
http://www.hemenpaylas.com/download/...7.5.2.EXE.html

arkadaslar size tavsiyem porgramı kurarken kurulum yerını flan degıstırmeyın korkmayın avermedianın kendı programıyla aynı sıstemde calısıyor simdi asagıdakı resimde oldugu gıbı hazır kanal listesinin turksatdownload kısmındakı kanala tıklayın yayını gelmesı gerekıyor 45-50 gıbı akıs hızı var skystar2 de ise bu 70-75 goruntude bırsey cıkmayacak unutmayın sadece alttakı yayın akısına bakın eger orada yayın gelırse tamamdır bazen benınde gelmedıgı oluyor bır kac defa deneyın yada baska zamanlarda

evet asıl onemlı yere geldık cunku daha download baslamdı simdi progdvb nın ust kısmındakı "servisler" e oradanda "prog file graber" e tıklayın acılan menude ustekı kutudan "turksat download"ı secin ve star deyın işte basladı bosluktakı sayıların hareketınden anlayabılırsınız bu arada dosyalrı eger kurarken degıstırmedınız ise C:\OFFLINE_DOWNLOAD\FILE_GRABER\biten buraya indirir işte buda analttıklarımın resımlısı

evet arkadaslar işte avermedia daha once nıye sky almadım dıye uzulmustum ama gecen hafta skystar2 de kullandım yok avremedia muthıs skystar2 cok zahmetlı kumandasına kadar ama averi kuruyorsunuz hersey mukemmel daha once bazı kanallar cıkmıyor dıye dert ediliyordu onada cozum buldum bırazdan size ondanda bahsedıcem şimdi herkese download kolay gelsı haaaa unutmayın eger grober i durdurursanız download kesilir yanı download eder tv yok umarım faydalı olabilmisimdir eger buna benzer bır yazı daha once verıldıyse forum kullanıcılarında ozur dılıyorum cunku ben cok arastırdım bulamadım herkese kolay gelsın

Kullanıcı profilini gör http://imaj.forumm.biz

avermedia 203 offline download resimli anlatım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psd Nasıl Yapılır?[Resimli]